Czytamy w marcu 2017

"Wybrani" C.J. Daugherty intrygująca książka na marzec 2017
Allie Sheridan, 16-letnia bohaterka „Wybranych” po raz kolejny pakuje się w kłopoty. Od zniknięcia brata, coraz częściej buntuje się i naraża policji. Zdesperowani rodzice decydują się na poważny krok - wysyłają dziewczynę do szkoły z internatem, umieszczonej w historycznym zamku, pełnym wież i ukrytych pomieszczeń. W Akademii Cimmeria ludzie wydają się całkiem mili i Allie szybko nawiązuje nowe znajomości. Stara się poznać rządzące szkołą Zasady, by dopasować się do nowych warunków. Niestety, wkrótce okazuje sie, że wszyscy wokół niej kłamią.
Dodatkowo, podczas letniego balu ginie jedna z uczennic a dyrekcja szkoły próbuje zatuszować zbrodnię! W Akademii Cimmeria robi się naprawdę niebezpiecznie i Allie musi szybko podjąć decyzję, komu zaufać, by rozwiązać mroczne tajemnice.

W trakcie czytania, piętrzą się pytania. Kim jest Allie i czemu została przyjęta do elitarnej szkoły „za karę”? Czym jest „nocna szkoła”? Kto w bestialski sposób zabił uczennicę? I czym tak naprawdę jest Akademia Cimmeria? Niezliczona ilość pytań i niewiele odpowiedzi sprawiają, że „Wybrani” intrygują od pierwszej strony.

Kolejny tom nosi tytuł "Dziedzictwo". Zapraszam do czytania!

"Wybrani" tom 1