Drużynowy Finał Powiatu Tenisa Stołowego

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 13.11.2017r. w Czerninie odbyły się rozgrywki dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym. Z powodu dużej ilości drużyn w poszczególnych kategoriach mecze zostały rozegrane z podziałem na grupy. Dziewczęta (Klaudia Branecka IIIe, Aleksandra Link IIIc) wyszły ze swojej grupy po zwycięstwie z Brukiem i ze Sztumem. Walcząc o pierwsze miejsce w finale pokonały 3:0 dziewczęta z Mikołajek Pomorskich.
Męska reprezentacja szkoły im. Tysiąclecia Państwa Polskiego (Szymon Dubień IIa, Jakub Witkowski IIId) wyszła z grupy i zagrała o trzecie miejsce na podium z drużyną męską z Mikołajek. Udało się!!!
Dziewczęta awansowały do dalszego etapu, jakim jest półfinał wojewódzki w Otłowcu.

Ostateczna klasyfikacja

Dziewczęta Chłopcy