Dzień Nauczyciela w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu.

Tak świętowaliśmy Dzień Nauczyciela w tym 2016 roku.

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu

Dzień Edukacji Narodowej 14.10.2016

Tegorocznym mottem odchodów Dnia Edukacji Narodowej w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu były słowa piosenki „Gdzie są tamci ludzie, kto to wie…”.

Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem panią Adrianną Pielak oraz panem Władysławem Szewczunem przygotowała program artystyczny nawiązujący do czasów PRL. Na początku przewodnicząca Martyna Przybysz oraz zastępca Kacper Karabin złożyli dla wszystkich obecnych na sali gimnastycznej życzenia. Głos zabrał również pan dyrektor Maciej Karabin, pani wice burmistrz Alicja Podlewska. Zostały wręczone drobne upominki przygotowane przez klasę IIA wraz z panią Kariną Wiśniewską oraz okolicznościowa gazetka Zgrzyt, którą opiekują się państwo Mirosława i Dariusz Browarczyk. Po części oficjalnej uczestnicy mogli się wykazać w specjalnych konkurencjach: „Ile osób zmieści się w maluchu?”, Cerowanie rajstop, Gra w kapsle, Kolejka, Odgadywanie tytułów filmów z dzieciństwa, Malowanie portretu przez pana dyrektora.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym.

Opiekun RSU:

Adrianna Pielak

Dzień Nauczyciela w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu.