Konkurs bożonarodzeniowy!

„Boże Narodzenie – historia i zwyczaje świąteczne”

W naszej szkole, od grudnia 2009 roku, dla uczniów klas pierwszych organizowany jest konkurs o tematyce świątecznej. I etap przeprowadza się w Mikołajki. Składa się on z 20 pytań, na które odpowiadają wszyscy uczniowie. Do II etapu przechodzą osoby z najwyższą punktacją, uzyskaną w pierwszej części. Konkurencje związane są z historią i tradycjami bożonarodzeniowymi. Wygrywa ten, kto wykaże się największą wiedzą.

W tym roku I miejsce zajęły na równi; Anna Krauze z kl Ib i Faustyna Przybysz z kl. Ie, II m. Wojciech Bober z kl. Ie, a III m. Sebastian Szramowski z kl. Ie. Cieszymy się, że siódma edycja konkursu nadal przyciąga zainteresowanych, zwłaszcza tych z ogromną wiedzą nt. Świąt Bożego Narodzenia.

Gratulacje dla najlepszych !!!

Organizatorzy: p. Elżbieta Błędzka-Gorzeja,  p. Adrianna Pielak

zmagania konkursowe
zmagań c.d.
ach to krzyżówka!
kolędy! jaki to był tytuł?
ile tych kolęd?
jeszcze kolędy?