Pożegnanie trzecioklasistów; gimnazjalnych aktorów i działaczy Gminnej Koalicji...

Trzyletni czas nauki w naszym gimnazjum dobiegł końca! 22 czerwca rocznik 2001 pożegnał mury przy ul. Zawadzkiego 38a. Wśród nich byli aktorzy-amatorzy, którzy przygotowywali inscenizacje, programy poetyckie i kabaretowe dla dzierzgońskiej publiczności. Swoimi przedstawieniami sprawili wielką radość młodszym (przedszkolakom i uczniom szkół) i starszym (rodzicom oraz członkom Stowarzyszeń) mieszkańcom naszego miasteczka. Ponadto działali w Gminnej Koalicji na Rzecz Rozwoju Bibliotek, rozpowszechniając modę na czytanie książek!
Jako opiekun koła teatralnego, pragnę w tym miejscu poinformować czytelników szkolnej strony, że praca z tą młodzieżą była dla mnie wielkim zaszczytem i wyzwaniem! Ci młodzi, utalentowani ludzie chętnie dzielili się ze mną swoją pasją i przemyśleniami.
Dziękuję; Martynie Przybysz, Klaudii Łaskiewicz, Agacie Opalewskiej, Mateuszowi Sitek, Edycie Czerkas, Julii Murawskiej, Marcinowi Malewskiemu, Ani Lipskiej, Natalii Nazarewicz, Kacprowi Karabin, Natalii Więcek i Jeremiemu Zdunek oraz życzę realizacji marzeń!
E.G.

czas podziękowań i pożegnań