Pomysłówka i Triominos

Rozgrywki w Pomysłówkę i Triominos

Od 04.04.2016 do 08.04.2016 w naszej szkole odbywały się rozgrywki w gry planszowe. Pomysłówka jest już znana i lubiona przez gimnazjalistów, a Triominos to nowy nabytek pozyskany dzięki współpracy pani K. Pałka oraz pani A. Pielak z Pionkolandią w Sztumie. Są to gry edukacyjne, które nie tylko bawią, ale także uczą, można je wykorzystywać na lekcjach matematyki, języka polskiego, języków obcych, do spędzania czasu wolnego z rodziną lub przyjaciółmi.  Po przeprowadzeniu etapu szkolnego najlepsi uczniowie wezmą udział w Mistrzostwach Szkół w Pomysłówkę i Triominos w Sztumie – 14.04.2016. Szkolny Mistrz w Triominos to Kajetan Kleina z klasy IID, Mistrz w Pomysłówkę: Gabrysia Kawecka z klasy IID a Wicemistrz: Klaudia Łaskiewicz z klasy IIF. Dziękujemy wszystkim uczestnikom a najlepszym życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

A. Pielak

Rozgrywki w Pomysłówkę i Triominos w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu