Proponujemy zdrowie

Konkurs plastyczny „Proponujemy zdrowie”

Rada Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu zorganizowała konkurs plastyczny „Proponujemy zdrowie”. Technika prac była dowolna a tematyka zachęcała do dbania o siebie poprzez zdrowe odżywianie, propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego. Prace zostały wyeksponowane na korytarzu papieskim oraz stanowiły element obchodów w naszej szkole Światowego Dnia Zdrowia. Jednak nie mogło zabraknąć nagród, klasa IIA, która wygrała konkurs otrzymała certyfikat uprawniający do dnia bez pytania. Przedsięwzięcie przyczyniło się do pozyskania środków finansowych, które dzięki pomocy pani pedagog Joanny Zielińskiej zostały przekazane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i przeznaczone na zakup sprzętu sportowego, który będzie motywował uczniów do uprawiania sportów.

Opiekun RSU:

A. Pielak

Konkurs plastyczny „Proponujemy zdrowie” w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu. Stanisław Szpejewski