Silni bez uzależnień

16 czerwca nasze Gimnazjum odwiedzili goście z ORS Fitmaniacs w Gronowie Elbląskim z warsztatami "Silni bez uzależnień".
Instruktor siłowni, pan Rafał Wojciechowski wraz ze swoimi podopiecznymi - Karolina Hofman i Radosławem Czajką   - przeprowadzili warsztaty dotyczące zdrowego stylu życia a także wpływu alkoholu i narkotyków na nasze zdrowie.
Karolina i Radek to młodzi zapaleńcy, "wkręceni" w treningi siłowe i zdrowe odżywianie. Nasi uczniowie mieli okazję zaobserwować prawidłową rozgrzewkę i przypomnieć sobie, jak ważna jest zbilansowana dieta dla ich rozwoju. "Ciężkim kalibrem" - czyli uzależnieniami -  zajął się pan Rafał.
Pod nadzorem profesjonalnego instruktora gimnazjaliści mogli tez spróbować swoich sił w profesjonalnym treningu siłowym. Uczniowie naszej szkoły uzyskali także zaproszenie do wspólnego treningu w siłowni, z którego mam nadzieję, że skorzystają.
Serdecznie dziękujemy fantastycznej młodzieży z OSR Fitmaniacs i panu Rafałowi Wojciechowskiemu za odwiedziny w naszym Gimnazjum.
K.Z.

Zdjęcia: