Warsztaty "Za wszystkim, czego się uczymy, stoi Tradycja"

W budynku, przy ul. Zawadzkiego 38a, rozpoczęły się innowacyjne warsztaty dla uczniów klas VII i gimnazjalnych. Zajęcia będą odbywały się w każda środę, od 14,25 do 15,30. Ich tematyka obejmuje następujące zagadnienia; rodzinne tradycje kulinarne a zalecenia dietetyków, savoir-vivre w nowej odsłonie, nabywanie umiejętności manualnych, wykonywanie ozdób świątecznych i okolicznościowych.
27 września odbyło się pierwsze spotkanie pod hasłem: kolorowe kanapki. Uczniowie, w zespołach dwuosobowych, przygotowywali kanapki z produktów zakupionych przez panie prowadzące warsztaty. Jednym z zadań było nakrycie stołu i ułożenie serwetek. Po wykonaniu zadań nastąpiła prezentacja kanapek i ich degustacja. I to był szczególny moment dla wszystkich zebranych; ucieszyć podniebienie smacznymi, kolorowymi i zdrowymi przekąskami!
Za tydzień, 4 października, tworzymy sałatki i surówki.
Zapraszamy chętnych uczniów. Kartę zgłoszenia na warsztaty można odebrać u p. Gorzei, w bibliotece szkolnej.
Warsztaty prowadzą panie: Karina Wiśniewska, Maria Błażejewska, Krystyna Burdyńska, Elżbieta Sitek i Elżbieta Gorzeja.

przygotowywanie kanapek
trochę teorii na temat zdrowego odżywiania się
przygotowany stół do degustacji
tworzymy!
bogactwo produktów!
zdrowe produkty
zdrowe produkty 2
zespól Michaliny i Anity
p. Błażejewska doradza chłopakom
Daria w akcji!
gotowe kanapki
gotowe kanapki 2
gotowe kanapki 3
gotowe kanapki 4
aż żal jeść!
arcydzieło!
genialna kanapka!
już można jeść!
panie też brały udział w tworzeniu i konsumowaniu kanapek!