Wernisaż w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury

Wernisaż w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury

Wernisaż w DOK

Ósmego marca mieliśmy okazję oglądać w naszej szkole cykl prac plastycznych pt. „Tajemnicy rąbek”. Ten fantastyczny efekt pracy naszych uczennic stał się podstawą wydarzenia w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury. Właśnie tu 29 kwietnia miał miejsce uroczysty wernisaż z udziałem autorek prac oraz zaproszonych gości. Dziewczęta w towarzystwie bliskich sobie osób miały okazję zaznać namiastki artystycznego rozgłosu. O staranną ekspozycję rysunków zadbała p. Ewelina Jeziorska, a z ust p. Wojciecha Demko, dyrektora Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury, popłynęły niezwykle miłe słowa pod adresem Kai, Ady, Ani i Gabrysi. Nie zabrakło także lampki soku i słodkiej przekąski. Wystawa prac potrwa jeszcze przez najbliższy miesiąc. Zapraszamy zatem do oglądania efektu twórczej działalności dziewcząt nie tylko uczniów naszej szkoły, ale także ich rodziców i znajomych.

p. Sylwia Kamińska

Wernisaż w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury-Gimnazjum im. Jana Pawłw II w Dzierzgoniu, Stanisław Szpejewski