Występ Gimnazjalistów w OS-W w Kołozębiu

Występ grupy teatralnej w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kołozębiu

22 maja (piątek) gimnazjalna grupa teatralna w składzie; Martyna Przybysz i Mateusz Sitek z 1c, Ola Jasieniecka i Sebastian Rakowski z 2b, Laura Trelewicz z 2c, Lena Frost z 2d, Ola Budzińska, Julia Mikołajczak i Dorota Sinko z 2e oraz Ola Grzesiak z 2f wystąpiła z programem kabaretowym przed uczniami i pracownikami Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kołozębiu. W repertuarze znalazły się skecze: „Najważniejsi goście”, „Wezwanie do szkoły”, „Rockowy ojciec rodziny” i „Gdyby babcia”, które pokazywały w krzywym zwierciadle nasze zachowanie! Majowa wizyta w Kołozębiu była kontynuacją grudniowego projektu edukacyjnego dla uczniów tejże placówki. Wówczas pan dyrektor Góralski zaprosił nas na wiosenne ognisko, połączone z programem artystycznym.

Spotkanie przebiegło w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze. Zarówno dzieci, jak i opiekunowie przyjęli nas bardzo serdecznie, a panie kucharki uraczyły nasze żołądki pyszną grochówką. Ogromne ognisko dało możliwość upieczenia kiełbasek i wysłuchania piosenek, przygotowanych przez dzieci pod kierunkiem nauczycielki religii. Najmłodszym dzieciom wręczyliśmy zabawki, które ofiarowali nam pracownicy dzierzgońskiego gimnazjum. Powrót do szkoły był również interesujący. Żegnający nas pan dyrektor zaprosił grupę teatralną na uroczystość otwarcia sali gimnastycznej, a przesympatyczny kierowca - przy nieplanowanym, wokalnym akompaniamencie -odwiózł do Dzierzgonia. Można śmiało wyrokować, iż te spotkania zaowocują dłuższą współpracą naszych placówek!

opiekun grupy teatralnej E.G.

ostatnie przygotowania w bibliotece
przygotowania do występu
obdarowane dzieciaki
skecz "Najważniejsi goście"