WIGILIJNY DAR SERCA

WIGILIJNY DAR SERCA – 15. zbiórka żywności dla potrzebujących W sobotę (15 grudnia 2012 r.) w sklepie Tesco uczniowie naszego gimnazjum – członkowie Klubu Młodzieżowych Wolontariuszy przeprowadzili tradycyjną zbiórkę żywności. W ciągu 3 godzin dzięki hojności mieszkańców naszej gminy udało się zgromadzić produkty za około 1000 zł. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przygotował z nich 22 paczki, które już trafiły do potrzebujących. Wolontariuszy cieszyła szczególnie duża ilość słodyczy, które z pewnością uradują najmłodszych. Wśród darów nie zabrakło jednak: cukru, mąki, makaronu, konserw, oleju i innych produktów. Warto wymienić wolontariuszy, którzy poświęcili sobotni czas, by pomóc innym. W akcji wzięli udział: Klaudia Sikora (kl. III b), Jolanta Skwarek (kl. III b), Karolina Kiliszewska (kl. III a), Karolina Nazarewicz (kl. II d), Sandra Cymer (kl. II d), Grzegorz Lewandowski (kl. II d), Alicja Markowicz (kl. III f), Karolina Pawlak (kl. III f), Wiktoria Kwolek (kl. III f) i Monika Dawidowska (kl. III f). Dariusz Browarczyk – opiekun KMW

Zdjęcia: 
członkowie Klubu Młodzieżowych Wolontariuszy

Kategoria publikacji:

Artykuł do pobrania: