STACJA PALIW XXII WIEKU - Kinga Grzybowska

SUKCES NASZEJ GIMNAZJALISTKI !!!

Wyróżnienie
w Ogólnopolskim konkursie
„Lekcja chemii Orlen”
uzyskała uczennica klasy III E naszej szkoły

Kinga Grzybowska

Ten wysoki wynik nagrodzony został:
- aparatem fotograficznym dla zwyciężczyni
- 2 000 zł dla szkoły – wyposażenie pracowni chemicznej

 

We wrześniu br. uczniowie klas trzecich naszej szkoły uczestniczyli w interaktywnej lekcji. Była ona elementem programu „Lekcja chemii Orlen”, do którego zostały zaproszone szkoły gimnazjalne z całej Polski. Młodzież biorąca udział w tych zajęciach mogła przystąpić do konkursu „STACJA PALIW XXII WIEKU” reprezentując siebie i szkołę. Atrakcyjne nagrody oraz dowolna forma pracy zachęciły Kingę Grzybowską do realizacji autorskiej idei na proekologiczną stację paliw. Uczennica zaprojektowała i wykonała makietę z modeliny obrazującą „stację przyszłości” oraz prospekt reklamujący eko-paliwa. Pomysł znalazł uznanie komisji konkursowej, która przyznała jej nagrodę – wyróżnienie (I miejsce w gronie siedmiu wyróżnionych). Wyniki opublikowano 30.11.2011 na stronie www.lekcjachemii.pl (można zajrzeć). Sukces Kingi stał się nie tylko chlubą, ale też wsparciem finansowym dla szkoły.

Laureatce serdecznie gratulujemy i dziękujemy

Agnieszka Piotrowska

Zdjęcia: 
STACJA PALIW XXII WIEKU - Kinga Grzybowska
STACJA PALIW XXII WIEKU - Kinga Grzybowska
STACJA PALIW XXII WIEKU - Kinga Grzybowska
STACJA PALIW XXII WIEKU - Kinga Grzybowska
STACJA PALIW XXII WIEKU - Kinga Grzybowska
STACJA PALIW XXII WIEKU - Kinga Grzybowska
STACJA PALIW XXII WIEKU - Kinga Grzybowska

Kategoria publikacji: