Zbiórka książek z okazji Światowego Dnia Książki dla Dzieci!

Gminna Koalicja na Rzecz Rozwoju Bibliotek ogłasza zbiórkę książek dla dzieci!

02 kwietnia- w rocznicę śmierci Hansa Christiana Andersenaświat obchodzi Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci!  

Kto z Was, Gimnazjaliści i Licealiści, nie zna Calineczki, Królowej Śniegu oraz Dziewczynki z zapałkami?                                                                                                                                                 Na pewno wszyscy! A to tylko niektóre z postaci duńskiego bajkopisarza!

     Teraz możecie włączyć się w zbiórkę książek dla najmłodszych czytelników!                                                                                                                                                          Wystarczy przejrzeć półki z książkami lub zapytać Rodziców, gdzie leżą bajki i baśnie!   Następnie przynieść je do szkolnej biblioteki, ewentualnie Biblioteki Publicznej                     w Dzierzgoniu i przekazać w słusznej sprawie!

              Zbiórka trwać będzie od 3 marca do 2 kwietnia 2014 roku!    

  I trwała, natomiast 15 kwietnia zebrane książki - w ilości 65 sztuk - przekazaliśmy przedszkolakom.  Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!

 

 

Zdjęcia: 

Kategoria publikacji: