WIWAT MAJ!

Body: 

WIWAT MAJ!

Uczniowie klasy I A z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu wraz z wychowawczynią p. Barbarą Tałaj przygotowali przedstawienie, aby uczcić Święto Pracy, Święto Flagi oraz rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja (zwane również Świętem Marii Królowej Polski).

W czasie uroczystości zaprezentowano historię świąt majowych, wykorzystując piękne stroje, rekwizyty, śpiew oraz recytację. Przedstawienie miało na celu przede wszystkim przypomnieć młodzieży gimnazjalnej, jak ważna w życiu każdego Polaka powinna być znajomość historii swojego kraju oraz krzewienie takich wartości jak patriotyzm, walka o wolność, postawa szacunku do symboli narodowych.

Obserwując młodych artystów można śmiało stwierdzić, że wykazali się oni wielkim zaangażowaniem w przygotowanie uroczystości, a także pogratulować umiejętności współpracy oraz integracji wszystkich uczniów klasy I A.

Foto: 
WIWAT MAJ!
WIWAT MAJ!
WIWAT MAJ!
WIWAT MAJ!
WIWAT MAJ!
WIWAT MAJ!
WIWAT MAJ!
WIWAT MAJ!
WIWAT MAJ!
WIWAT MAJ! - Wystąpili - klasa 1A