III Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

10 kwietnia 2014 roku uczennice Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu wzięły udział w III Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej organizowanym przez p. Agnieszkę Barańską w Zespole Szkół im. C. K. Norwida w Dzierzgoniu.
    Gimnazjum reprezentowały:
•    Ada Piotrowska z klasy II A z piosenką „Stop” z repertuaru Sam Brown
•    Anna Capek z klasy II B z piosenką „Hold On, Be Strong” z repertuaru Marii Haukaas Storeng
•    Magdalena Kraśniewska z klasy I F z piosenką „This World” z repertuaru Stellah Sue
    Jury konkursowe pod przewodnictwem p. Anety Kwiatkowskiej - Naczelnik Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatu Sztumskiego oceniało muzykalność, wymowę i interpretację utworu. Po burzliwych naradach przyznano wyróżnienie, 3 miejsca na podium i Grand Prix.
    Wśród nagrodzonych wokalistów znalazły się aż dwie z naszych uczennic: Ada Piotrowska otrzymała wyróżnienie, a pierwsze miejsce zajęła Ania Capek.
    Serdecznie dziękuję p. Agacie Klusce i p. Władysławowi Szewczunowi, który czuwał nad stroną muzyczną, za pomoc w przygotowaniu reprezentantek naszego Gimnazjum.
    Laureatkom jeszcze raz gratuluję!!!

Katarzyna Zajkowska