VI edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego

28 lutego 2014 roku uczestniczyliśmy w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów gimnazjum organizowanego przez Gimnazjum Nr 8 w Gdańsku.

Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez organizatorów – uczniowie Gimnazjum służyli nam pomocą i udzielali wszelkich niezbędnych informacji.

Konkurs przebiegał bardzo sprawnie. Prezentowane były różnorodne utwory – od poezji klasycznej, poprzez wiersze dla dzieci, do tekstów piosenek.

Po burzliwych naradach jury przyznało nagrody i wyróżnienia. Niestety, nasza reprezentantka (Julia Mikołajczak z klasy I e) nie znalazła się w gronie nagrodzonych. Jednak każdy z uczestników otrzymał nagrody od patrona konkursu – wydawnictwa Pearson.

No cóż, pierwsze koty za płoty – spróbujemy szczęścia w przyszłym roku.

Serdecznie dziękuję p. Agacie Klusce za przygotowanie naszej reprezentantki.

Katarzyna Zajkowska