Publikacje sportowe

WIOSENNE WĘDROWANIE „Szlakami Niepodległości”

14 kwietnia 2018 r. grupa młodzieży pod opieką p. Barbary Tałaj ruszyła szlakiem 42 Ogólnopolskiego Zlotu Pamięci Narodowej do Nabrzeża.

Wiosenne wędrowanie

Drużynowy Finał Powiatu Tenisa Stołowego

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 13.11.2017r. w Czerninie odbyły się rozgrywki dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym. Z powodu dużej ilości drużyn w poszczególnych kategoriach mecze zostały rozegrane z podziałem na grupy. Dziewczęta (Klaudia Branecka IIIe, Aleksandra Link IIIc) wyszły ze swojej grupy po zwycięstwie z Brukiem i ze Sztumem. Walcząc o pierwsze miejsce w finale pokonały 3:0 dziewczęta z Mikołajek Pomorskich.

Szkolne Biegi Przełajowe 2017

Dnia 26.09.2017r. odbyły się indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców SP klas VII i Gimnazjum w Dzierzgoniu. Trasa biegu wyznaczona była wokół obiektu sportowego „Orlik” w Dzierzgoniu. Pogoda dopisała, a najlepsi zawodnicy uzyskali możliwość reprezentowania naszej szkoły w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Sztumie.
Klasyfikacja końcowa:
Dziewczęta
• I miejsce Przybilska Amelia
• II miejsce Wójcik Weronika
• III miejsce Bajtus Julia
Chłopcy
• I miejsce Witkowski Jakub
• II miejsce Żołądź Dawid

Piłka ręczna 2013

Dnia 01.03.2013 roku w sztumskim Gimnazjum odbył się Powiatowy Finał Piłki Ręcznej chłopców.

Subscribe to RSS - Sport